Makita Dbo180zj
Eerste excenter schuurmachine op accu. Laat zeer goede schuurresultaten zien dankzij zijn oscillerende én roterende beweging. Uitgerust met variabele toerenregeling voor meer machinecontrole en betere afwerking. Heeft een laag zwaartepunt en compact design wat zorgt voor meer wendbaarheid en comfort. Ergonomisch ontworpen handgreep zorgt voor eenvoudig éénhandsbediening.
Número de artículo
Makita Dbo180zj
Kruis.nl code: 306092
Makita code: DBO180Z
Kruis.nl code: 306092
Makita code: DBO180Z
Bestellen
€ 140.36
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Koffer | Systainer |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 22000 opm |
| Schuurcirkel | 28 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Afmeting schuurvoet | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Oplaadtijd | 22 min. |
Bijzonderheden
Leveromvang : Mbox nr.2, Stofbox papieren stofzak, Schuurschijf 125-100, Stofzakaansluitstuk BO5030, Rubber bus.
¿Añadir?
Makita Oplader Dc18rc


€ 61.71
