Makita Hr2601
Onderdeel van het door . TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Ideale boorhamer voor gaten tot 16 mm, maar kan tot 26 mm in beton. Laag trillingsniveau door actieve Anti Vibratie Technologie (AVT). De boorkop geschikt voor SDS-PLUS boren is verlengd voor minder speling. Door de pasvorm van de machine is het gemakkelijk en prettig boren in zowel plafond, vloer als in de muur. Diepteaanslag kan met een druk op de knop gewijzigd worden. Het anker is door de zig-zag coating en het veld is door de poeder-coating vernislaag beter beschermd tegen stof en daardoor duurzamer. De functie keuzeschakelaar zit aan de onderzijde van de machine zodat deze beter beschermd is tegen schade. Links/rechts schakelaar verandert de positie van de koolborstels waardoor de snelheid en kracht zowel links- als rechtsom gelijk is. Uitstekende stofafdichting bij de boorhouder tegen verwoestend steenstof. Slagstop voorkomt stukslaan van boorhouder: slagmechanisme slaat pas onder belasting.
Número de artículo
Makita Hr2601
Kruis.nl code: 560156
Makita code: HR2601
Kruis.nl code: 560156
Makita code: HR2601
Bestellen
€ 189.97
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,4 Joule |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 1200 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 4600 per minuut |
| Boren in beton | 26 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 361 x 77 x 209 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 2,9 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 800 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Diepteaanslag, Handgreep compleet

