Makita M8600
Instapmodel: lichtgewicht 7,2 J zeskant breekhamer. Geschikt voor het verwijderen van wandtegels en het uithakken van sleuven en uitsparingen. Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp. De prijs staat in verhouding met het gebruik van versoberde machinematerialen.
Número de artículo
Makita M8600
Kruis.nl code: 745709
Makita code: M8600
Kruis.nl code: 745709
Makita code: M8600
Bestellen
€ 214.98
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 7,2 Joule |
| Type boorkop | Zeskant |
| Opname boorkop | 17 mm |
| Max. aantal slagen | 2900 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 5,4 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 900 watt |





