Makita Hr2630tx12
Machine is i.c.m. stofzuiger TNO-gecertificeerd voor stofvrij werken. Erkend door Inspectie SZW. Ideale combihamer voor gaten van 16 mm, maar kan tot 26 mm in beton. Door de ergonomie van de machine is het gemakkelijk en prettig boren in zowel plafond, vloer als in de muur. De boorkop is geschikt voor SDS-PLUS boren en is verlengd voor minder speling. Diepteaanslag kan met een druk op de knop gewijzigd worden. Het anker is door de zig-zag coating en het veld is door de poeder-coating vernislaag beter beschermd tegen stof en daardoor duurzamer. Uitstekende stofafdichting bij de boorhouder tegen verwoestend steenstof. De functie keuzeschakelaar zit aan de onderzijde van de machine zodat deze beter beschermd is tegen schade. Slagstop voorkomt stukslaan van boorhouder: slagmechanisme slaat pas onder belasting. Links/rechts schakelaar verandert de positie van de koolborstels waardoor de snelheid en kracht zowel links- als rechtsom gelijk is.
Número de artículo
Makita Hr2630tx12
Kruis.nl code: 428151
Makita code: HR2630TX12
Kruis.nl code: 428151
Makita code: HR2630TX12
Bestellen
€ 239.58
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,4 Joule |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus / Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1200 tpm |
| Max. aantal slagen | 4600 per minuut |
| Boren in beton | 26 mm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |

