Makita Bo3710
Lichte vlakschuurmachine die ook geschikt is voor verticaal werken. Kleine uitslaande beweging voor extra fijne afwerking. Eenvoudige papierwissel door grote klemmen. Schuurzool met klittenbandbevestiging (Velcro) los verkrijgbaar.
Número de artículo
Makita Bo3710
Kruis.nl code: 206357
Makita code: BO3710
Kruis.nl code: 206357
Makita code: BO3710
Bestellen
€ 92.60
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 11000 opm |
| Schuurcirkel | 2 mm |
| Schuurpapier | 93 x 230 mm |
| Afmeting schuurvoet | 93 x 230 mm |
| Klittenband zool | Nee |
| Klembevestiging | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 190 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofbox met ployester stofzak, Perforatieplaat, Schuurvel K120 228x93.







