Makita M9203
Instapmodel: voor dagelijks licht schuurwerk. Geschikt voor het schilderklaar maken van hout. Maximale grip, controle en werkcomfort door ergonomische vorm en softgrip. De prijs staat in verhouding met het gebruik van versoberde materialen.
Número de artículo
Makita M9203
Kruis.nl code: 566280
Makita code: M9203
Kruis.nl code: 566280
Makita code: M9203
Bestellen
€ 75.12
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Softgrip | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 24000 opm |
| Schuurcirkel | 2 mm |
| Schuurpapier | 93 x 228 mm |
| Afmeting schuurvoet | 93 x 185 mm |
| Klittenband zool | Nee |
| Klembevestiging | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 190 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Perforatieplaat, Schuurvel K120 93x228

