Makita Dbn500zj
Sterke afwerktacker voor J-brads tot 50 mm. Uiterst geschikt voor het monteren van hout-op-hout verbindingen, architraven, lijsten en glaslatten. Onzichtbaar bevestigen in alle flexibiliteit. Uitgerust met een systeem voor continue schieten. Zeer korte afstand tussen neus en werkoppervlakte (28 mm) voor beter zicht op werkstuk en te werken in smalle naden. Schiet 1000 J-brads per acculading.
Número de artículo
Makita Dbn500zj
Kruis.nl code: 798526
Makita code: DBN500ZJ
Kruis.nl code: 798526
Makita code: DBN500ZJ
Bestellen
€ 418.66
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Koffer | Systainer |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 4-polig |
Tacker kenmerken | |
| Dikte spijkers | 1,2 mm |
| Max. lengte spijkers | 50 mm |
| Lader capaciteit | 110 stuks |
Bijzonderheden
Leveromvang : Veiligheidsbril, Draaghaak, Neusrubber, Inbussleutel 3,0mm in Makita Mbox nr.2.
