Makita Dbn600rtj
Sterke afwerktacker voor brads van 25 mm tot 64 mm. Uiterst geschikt voor het monteren van hout-op-hout verbindingen, architraven, lijsten en glaslatten. Uitgerust met een systeem voor continue schieten. Eventuele vastgelopen brads zijn makkelijk, zonder gereedschap te verwijderen. Makkelijke diepte-instelling met draaiwiel. Beveiliging tegen droog schieten, stopt automatisch bij de laatste 6-9 bradsen voorkomt zo schade aan het werkstuk. Accu beveiliging tegen diepontlading en oververhitting. Voorzien van LED-verlichting voor beter zicht op het werkstuk. Korte afstand tussen neus en werkoppervlakte (35 mm) voor beter zicht op werkstuk. Schiet tot 1000 brads met een volle 5,0 Ah (BL1850B) accu. Magazijn voor 110 brads. Onzichtbaar bevestigen in alle flexibiliteit.
Número de artículo
Makita Dbn600rtj
Kruis.nl code: 416252
Makita code: DBN600RTJ
Kruis.nl code: 416252
Makita code: DBN600RTJ
Bestellen
€ 648.58
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 296 x 108 x 318 mm |
| Gewicht | 3,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Oplaadtijd | 40 min. |
| Motor type | 4-polig |
Tacker kenmerken | |
| Dikte spijkers | 1,6 mm |
| Max. lengte spijkers | 64 mm |
| Lader capaciteit | 110 stuks |
Bijzonderheden
Leveromvang : Leveromvang : 2 x accu 18V 5.0Ah, snellader, Draaghaak, Neusadapter, Veiligheidsbril in Mbox nr4.

