Makita Dtd171zj
's Werelds geavanceerde slagschroevendraaier: 8 instellingen. 2 T-standen: Voor werken met teks of zelfborende schroeven in zowel dun als dik metaal. Snelwisseltoets onder de kop voor het instellen van de slagkracht. Programmeerbare voorkeurstand met snelwisseltoets te selecteren. Breder bereik aan verbindingen: van lichte tot zware verbindingen (M4 tot M14). Vier instelbare toerentallen: van zacht naar medium tot hard naar max. Voorzien van dubbele ledverlichting voor werken zonder schaduw. Ongekend compact: uiterst hanteerbaar voor lastige plekken. Goed gebalanceerd: comfortabel voor ook bovenhands werken. Tevens uitstekende gebruikersvriendelijkheid door zijn lage gewicht. Bijzonder energiezuinig en duurzaam dankzij koolborstelloze motor. Ideale machine om perfect gecontroleerd en betrouwbaar mee te monteren. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Número de artículo
Makita Dtd171zj
Kruis.nl code: 213760
Makita code: DTD172ZJ
Kruis.nl code: 213760
Makita code: DTD172ZJ
Bestellen
€ 180.01
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 97 dB(A) |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3800 per minuut |
| Max. toerental | 3600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 180 Nm |
| Max. diameter schroeven | 16 mm |
| Aandraaimoment min. | 20 Nm |
| Aandraaimoment max. | 180 Nm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 4 standen |
Bijzonderheden
leveromvang:
mbox






