Makita Dhp485rtj
Gebruikersvoordelen
Uiterst geschikt voor allround (klop)boor- en schroefwerkzaamheden.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans en compact formaat.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Duurzame, energiezuinige en onderhoudsvrije machine dankzij koolborstelloze motor.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing.
Machine waarbij de accu is beveiligd tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading.
Número de artículo
Makita Dhp485rtj
Kruis.nl code: 115650
Makita code: DHP485RTJ
Kruis.nl code: 115650
Makita code: DHP485RTJ
Bestellen
€ 351.36
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 27 Nm |
| Koppel (hoog) | 50 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
Bijzonderheden
leveromvang:
snellader
accu x2
draaghaak
afdekkap
schroefbit
mbox2
kofferinzet
