Makita Hw112
Lichtgewicht en compacte hogedrukreiniger voor thuisgebruik. Ideaal voor bijvoorbeeld het reinigen van motorfietsen, tuinmeubilair en balkons. Uitgerust met een duurzaam aluminium pomphuis en RVS plunjers. Voorzien van 5,5 meter waterslang tussen de machine en de spuitlans. Ergonomische bouw van de machine maakt hem gemakkelijk transporteerbaar. Hogedrukreiniger met een maximale wateropbrengst van 370 liter per uur.
Número de artículo
Makita Hw112
Kruis.nl code: 298203
Makita code: HW112
Kruis.nl code: 298203
Makita code: HW112
Bestellen
€ 222.85
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1600 watt |
Hogedruk kenmerken | |
| Max. werkdruk | 100 bar |
| Water opbrengst | 370 l/uur |
| Max. temperatuur | 50 graden |
| Slang lengte | 5,5 meter |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 360 x 310 x 710 mm |
| Gewicht | 7,4 kg |
