Makita M1901
Instapmodel binnen het schaafassortiment: eenvoudige, maar degelijke uitvoering voor vlakwerk. Maximale schaafdiepte van 2,0 mm. Vellingkanten schaven mogelijk door V-groef in voetzool. De prijs staat in verhouding met het gebruik van versoberde machinematerialen.
Número de artículo
Makita M1901
Kruis.nl code: 873898
Makita code: M1901
Kruis.nl code: 873898
Makita code: M1901
Bestellen
€ 115.33
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2 m |
| Gewicht | 2,7 kg |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 580 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 16000 tpm |
| Max. spaanafname | 2 mm |
| Max. sponningsdiepte | 9 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Breedtegeleider, Diepteaanslag, Dopsleutel 9mm, Schroef 5x18, Diepteaanslag, SCHAAFBEITELS 82MM SET HSS, Spaanafvoer.
