Makita Kp0810ck
Ideaal voor het schaven van sponningen tot 25 mm. Zware bouwschaaf met een motorvermogen van 1050 Watt. Voorzien van constante elektronica, waardoor lager toerental volstaat en de machine hoorbaar stiller is. Parkeersteun op de zool beschermt schaafbeitels en werkstuk. Spaanafvoer naar beide zijden mogelijk. Maximaal 4,0 mm in een keer afnemen (alleen bij sponning schaven of kanten breken).
Número de artículo
Makita Kp0810ck
Kruis.nl code: 712001
Makita code: KP0810CK
Kruis.nl code: 712001
Makita code: KP0810CK
Bestellen
€ 293.65
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 296 x 167 x 177 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1050 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 12000 tpm |
| Max. spaanafname | 4 mm |
| Max. sponningsdiepte | 25 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
Bijzonderheden
Leveringsomvang: Koffer, Breedtegeleider, Schaafbeitel afstelmal, Diepteaanslag, Dopsleutel 9mm, Langsgeleiderhouder

