Senco 10N2001n-Nb
De Senco Fusion laat de concurrentie weer mijlen ver achter zich! Het unieke gepatenteerde FUSION systeem maakt gebruik van stikstof wat permanent in de machine zit en waar de kracht uit komt. Zo heb je nooit meer een compressor en luchtslangen nodig om een tacker te gebruiken. Deze machine is net zo krachtig als een machine op lucht. Deze machine werkt ongeacht de temperatuur en u heeft alleen de machine en nagels nodig (GEEN GAS). De Fusion weegt slechts 3.1 kg en garandeert meer dan 1.000.000 schoten zonder enig probleem. Geleverd zonder accu's en lader in doos. Door de led verlichting in de neus is er altijd goed zicht op het werkstuk. Voorzien van een traploze diepte instelling waardoor je altijd in de juiste stand kunt werken.
Número de artículo
Senco 10N2001n-Nb
Kruis.nl code: 437135
Senco code: 10N2001N-NB
Kruis.nl code: 437135
Senco code: 10N2001N-NB
Bestellen
€ 509.29
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,1 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 1,5 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Oplaadtijd | 45 min. |
| Motor type | Koolborstelloos |
| Accu indicatie | Ja |
Tacker kenmerken | |
| Dikte spijkers | 1,6 mm |
| Max. lengte spijkers | 65 mm |
| Naslag mogelijkheid | Ja |
Bijzonderheden
Toepassingen: Glaslatten, plinten, deuren, vensterbanken, lambriseringen, sierlijsten, rachels en meubels. Geleverd zonder accu's en lader en in kartonnen doos.
