Makita Bo5031k
Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Stofvrij werken? Gebruik hiervoor de 417408-5 adapter en sluit dan aan op de 447LX of 447MX. Variabele elektrische toerenregeling. Door ergonomische vorm meer controle en gevoel. Lichtste 125 mm excenter schuurmachine. Zeer goede schuurresultaten door dual action (roteren en oscilleren). Directe stilstand van de schuurzool bij het uitschakelen van de motor. Eenhandsbediening.
Número de artículo
Makita Bo5031k
Kruis.nl code: 711158
Makita code: BO5031K
Kruis.nl code: 711158
Makita code: BO5031K
Bestellen
€ 145.04
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 150 x 146 x 123 mm |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Koffer | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 24000 opm |
| Schuurcirkel | 28 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Afmeting schuurvoet | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 300 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofbox papieren stofzak, Schuurzool in koffer.

