Makita Bo4565k
Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Minder trillingen en stiller door toevoeging van een extra contragewicht. Rubberen bescherming over de schakelaar voorkomt binnendringen van stof. Verbeterde stofafzuiging. Verbeterde steunen van de schuurzool, daardoor nóg duurzamer. Verbeterde ergonomische vormgeving, daardoor meer controle op het werkvlak. Duurzamer door meer motorvermogen.
Número de artículo
Makita Bo4565k
Kruis.nl code: 711204
Makita code: BO4565K
Kruis.nl code: 711204
Makita code: BO4565K
Bestellen
€ 106.58
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 192 x 112 x 139 mm |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 28000 opm |
| Schuurcirkel | 15 mm |
| Schuurpapier | 114 x 102, V93 mm |
| Afmeting schuurvoet | 112 x 190 mm |
| Klittenband zool | Ja |
| Klembevestiging | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 200 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Stofbox papieren stofzak




