Makita Df332dzj
Groots in klein werk. Zeer compacte machine, schroeft snel en constant in zijn toerental. Uitgerust met een kwalitatief hoogwaardige koolborstelloze motor voor indrukwekkende prestaties. Twee functies: boren en schroeven. Uitgerust met 2 versnellingen: geschikt voor diverse boren en te boren diameters. Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp en softgrip.
Número de artículo
Makita Df332dzj
Kruis.nl code: 160620
Makita code: DF332DZJ
Kruis.nl code: 160620
Makita code: DF332DZJ
Bestellen
€ 124.06
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,0 tot 10 mm |
| Max. toerental | 1500 tpm |
| Koppel (laag) | 21 Nm |
| Koppel (hoog) | 35 Nm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 28 mm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 0,9 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak, Schroefbit PH2x50mm in Mbox nr1.
