Makita M2403
Instapmodel: eenvoudige, maar degelijke afkortslijpmachine voor het snel haaks of onder verstek afkorten van diverse metaalprofielen. Voorzien van een verstelbare verstekgeleider: 45° links en rechts: 15°, 30°, 45°. Materiaalklem met snelspanmogelijkheid met draaibare klemvoet. Hoge veiligheid dankzij de dichte beschermkap. Geïntegreerd handvat voor makkelijk transport. Gelijk aan M2402, maar uitgevoerd met verticale handgreep.
Número de artículo
Makita M2403
Kruis.nl code: 482962
Makita code: M2403
Kruis.nl code: 482962
Makita code: M2403
Bestellen
€ 234.74
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 515 x 280 x 640 mm |
| Aansluitkabel | 2 m |
| Gewicht | 14,5 kg |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 109 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2200 watt |
Metaal afkortzaag kenmerken | |
| Onbelast toerental | 3800 tpm |
| Max. schijfdiameter | 355 mm |






