Makita 9924Db
Middelzware en robuuste bandschuurmachine. Hoeken bereikbaar middels instelbare bandloopknop. Bijzonder grote zool voor zuiver, spoorvrij schuren. Stationair gebruik mogelijk middels optionele standaard.
Número de artículo
Makita 9924Db
Kruis.nl code: 393611
Makita code: 9924DB
Kruis.nl code: 393611
Makita code: 9924DB
Bestellen
€ 267.41
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 355 x 160 x 155 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 4,8 kg |
| Koffer | Nee |
| Geluidsdrukniveau | 3 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 91 dB(A) |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 400 opm |
| Schuurpapier | 76 x 610 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 850 watt |
Bijzonderheden
Stofzak "linnen", Schuurband K80 76x610 red (1 st)


