Makita Hr2230
Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Stofvrij werken? Gebruik hiervoor de 193472-7 accessoire en 192349-3 adapter en sluit aan op de 447LX of 447MX .Ideale boorhamer voor gaten tot 12 mm, maar kan tot 22 mm in beton. Links/rechts schakelaar verandert ook de positie van de koolborstels en daardoor is de motor krachtiger en slijten de koolborstels minder snel. Duurzaam door verbeterd slagstuk en slagbout. Duurzaam door robuuste behuizing met bumpers. Het anker is door de zig-zag coating en het veld is door de poeder-coating vernislaag beter beschermd tegen stof en daardoor duurzamer.
Número de artículo
Makita Hr2230
Kruis.nl code: 711177
Makita code: HR2230
Kruis.nl code: 711177
Makita code: HR2230
Bestellen
€ 150.29
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,2 Joule |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 1050 tpm |
| Boren in steen | 20 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 4500 per minuut |
| Boren in beton | 22 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 352 x 72 x 204 mm |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Koffer | ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 710 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Handgreep 43mm, Diepteaanslag in koffer.



