Makita Rp1111c
Professionele 900 Watt bovenfrees. Snelle freeswissel door handig geplaatste asblokkering. Nauwkeurige diepte-instelling door dubbele telescoopgeleiding. Plunjer diepte-instelling (tot 57 mm) met 3 preselecties en snelspanhendel. Diepteblokkering geïntegreerd in handgreep. Diepte-instelling geïntegreerd in handgreep.
Número de artículo
Makita Rp1111c
Kruis.nl code: 711021
Makita code: RP1111C
Kruis.nl code: 711021
Makita code: RP1111C
Bestellen
€ 338.80
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 150 x 269 x 260 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1100 watt |
Frees kenmerken | |
| Onbelast toerental | 27000 tpm |
| Max. freesdiepte | 57 mm |
| Spantangdiameter | 8 mm |
| Asblokkering | Ja |
Bijzonderheden
Het is niet mogelijk om hier een geleiderrail bij te gebruiken.
¿Añadir?
Makita Geleiderail 1500Mm


€ 78.65




