Makita Hm1317c
Lineaire AVT breekhamer voor het breken van (dek)vloeren. Laag trillingsniveau door actieve Anti Vibratie Technologie (2 uur en 46 minuten werken zonder grenswaarde overschrijding). '. Soft no load. '; comfortabeler en duurzamer door lager stationair toerental. Behoud van kracht door constante elektronica. Voorzien van instelbare slagkracht voor breken. Uitgerust met automatisch uitschakelende koolborstels.
Número de artículo
Makita Hm1317c
Kruis.nl code: 309382
Makita code: HM1317C
Kruis.nl code: 309382
Makita code: HM1317C
Bestellen
€ 907.50
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 25,0 Joule |
| Type boorkop | Zeskant |
| Opname boorkop | 30 mm |
| Max. aantal slagen | 1450 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 715 x 129 x 266 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 17,0 kg |
| Geluidsdrukniveau | 3 dB(A) |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 81 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1510 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Puntbeitel 410mm SW29, Koffer
