Makita Hm0810t
Lichtgewicht breekhamer met 17 mm zeskant aansluiting en een slagkracht van 7,2 Joule. Ideaal voor het uithakken van sleuven en uitsparingen door handzaam formaat en laag gewicht. . Minder vibraties door ingebouwde anti vibratieveer en grote D-handgreep. Uitgerust met automatisch uitschakelende koolborstels. Beitelwissel zonder gereedschap.
Número de artículo
Makita Hm0810t
Kruis.nl code: 646383
Makita code: HM0810T
Kruis.nl code: 646383
Makita code: HM0810T
Bestellen
€ 385.99
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 7,2 Joule |
| Type boorkop | Zeskant |
| Opname boorkop | 17 mm |
| Max. aantal slagen | 2900 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 428 x 90 x 230 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 6,0 kg |
| Koffer | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 3 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 99 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 900 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Puntbeitel 280mm, Koffer, Handgreep 38, Inbussleutel
