Makita Hm1213c
AVT. breekhamer voor het maken van doorvoeringen en breken van wanden en (dek)vloeren. Duurzame machine met uitstekende prestaties. Behoud van kracht door constante elektronica. Voorzien van instelbare slagkracht voor breken. Uitgerust met automatisch uitschakelende koolborstels die 8 uur vooraf aangeven dat ze vervangen dienen te worden. 'Soft no load' ; comfortabeler en duurzamer door lager stationair toerental.
Número de artículo
Makita Hm1213c
Kruis.nl code: 570078
Makita code: HM1213C
Kruis.nl code: 570078
Makita code: HM1213C
Bestellen
€ 582.01
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 18,6 Joule |
| Type boorkop | SDS-Max |
| Max. aantal slagen | 1900 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 576 x 149 x 265 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Geluidsdrukniveau | 2,5 dB(A) |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 75 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1510 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Puntbeitel 280 SDS-MAX, Koffer, Handgreep compleet D-type, Handgreepsteun, Borenvet 100 ml in pomptube, Kofferhandgreep, Reinigingsdoek
