Makita Hm1812
Ongekend trillingsarm werken met 30 kg breekhamer. Voorzien van nieuwste generatie Anti Vibratie Technologie. Slechts 6,5 m/s2. Je kunt maar liefst 4 uur en 44 minuten onafgebroken, maar verantwoord werken. Stofafzuiging optioneel verkrijgbaar. Makkelijk aan te sluiten en toepasbaar op diverse beitellengtes. Uniek: handgrepen zijn losgekoppeld van het motorhuis. Resulteert in uiterst lage trillingswaarde. Hoogste slagkracht in zijn klasse: 72,8 Joule. Uitgerust met soft start.
Número de artículo
Makita Hm1812
Kruis.nl code: 168027
Makita code: HM1812
Kruis.nl code: 168027
Makita code: HM1812
Bestellen
€ 1491.93
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 72,8 Joule |
| Type boorkop | Zeskant |
| Opname boorkop | 28,6 mm |
| Max. aantal slagen | 870 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 5 m |
| Gewicht | 31,3 kg |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2000 watt |
