Makita Hr2811f
Onderdeel van het door . TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Stofvrij werken? Gebruik hiervoor de . 193472-7. accessoire en . ACT020. adapter en sluit aan op de . 447LX. of . 447MX. Snelste combihamer in zijn klasse. Laagste vibratiewaarde in zijn klasse. Maximale veiligheid en duurzaamheid door slipkoppeling. Uitgerust met vaste SDS-PLUS boorkop. 40 Beitelposities. Met ingebouwde verlichting voor meer zicht op werkstuk.
Número de artículo
Makita Hr2811f
Kruis.nl code: 192956
Makita code: HR2811F
Kruis.nl code: 192956
Makita code: HR2811F
Bestellen
€ 315.81
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,8 Joule |
| Max. toerental | 1100 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 4500 per minuut |
| Boren in beton | 28 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 320 x 89 x 225 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 800 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Diepteaanslag



