Makita Hr2630j
Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Ideale combihamer voor gaten van 16 mm, maar kan tot 26 mm in beton. Door de pasvorm van de machine is het gemakkelijk en prettig boren in zowel plafond, vloer als in de muur. De boorkop geschikt voor SDS-PLUS boren is verlengd voor minder speling. Diepteaanslag kan met een druk op de knop gewijzigd worden. Het anker is door de zig-zag coating en het veld is door de poeder-coating vernislaag beter beschermd tegen stof en daardoor duurzamer. Uitstekende stofafdichting bij de boorhouder tegen verwoestend steenstof. De functie keuzeschakelaar zit aan de onderzijde van de machine zodat deze beter beschermd is tegen schade. Slagstop voorkomt stukslaan van boorhouder: slagmechanisme slaat pas onder belasting. Functie keuzeschakelaar kan rechtstreeks van boren naar hameren en vice versa. Links/rechts schakelaar verandert de positie van de koolborstels waardoor de snelheid en kracht zowel links- als rechtsom gelijk is.
Número de artículo
Makita Hr2630j
Kruis.nl code: 170901
Makita code: HR2630J
Kruis.nl code: 170901
Makita code: HR2630J
Bestellen
€ 194.81
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,4 Joule |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 1200 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 4600 per minuut |
| Boren in beton | 26 mm |
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Koffer | Systainer |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 800 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofkomset 5-11cm, Diepteaanslag met 6k vertand, Handgreep compleet in Mbox.
