Makita Hr4510cv
Onderdeel van het door . TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Ideale SDS-Max combihamer voor gaten tot 28 mm, maar kan tot 45 mm in beton. Door vastzetknop in beitelstand ook zeer geschikt voor breekwerkzaamheden. Laag trillingsniveau door actieve Anti Vibratie Technologie (AVT). Tot 50% sneller werken dankzij Smart Impact Technologie. Constante slag- en draaikracht, ook bij zware belasting. Voorzien van (veiligheids)slipkoppeling tegen vastslaan. . LED indicatie waarschuwt tijdig voor preventief onderhoud of koolborstelslijtage. Grote D-handgreep is verstelbaar in meerdere posities. Voorzien van instelbare slagkracht voor breken. Slagstop voorkomt stukslaan van boorhouder: slagmechanisme slaat pas onder belasting.
Número de artículo
Makita Hr4510cv
Kruis.nl code: 314709
Makita code: HR4510CV
Kruis.nl code: 314709
Makita code: HR4510CV
Bestellen
€ 819.17
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 9,4 Joule |
| Type boorkop | SDS-Max |
| Max. aantal slagen | 2750 per minuut |
| Boren in beton | 45 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 458 x 136 x 288 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 8,9 kg |
| Softstart | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1350 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Stofafzuigset "boren", Koffer, Diepteaanslag, Handgreep D-type, Borenvet 100g
