Makita Hr5212c
Uiterst snelle SDS-MAX combihamer met extreem lage trillingswaarde. Voorzien van nieuwe generatie Anti Vibratie Technologie. Slechts 9.0 m/s2 vibratie = 148 minuten onafgebroken boren/beitelen. Ideaal boorbereik voor gaten tot 32 mm, maar kan tot 52 mm in beton. Werk stofvrij met stofadapter boren 196861-5 en stofadapter breken . 196572-2. Uitgerust met constante electronica, soft start en . Soft no load. Uniek: zij- en achtergreep zijn. losgekoppeld. van het motorhuis. Resulteert in uiterst lage trillingswaarde. Voorzien van veiligheidsschakelaar: stopt wanneer de schakelaar losgelaten wordt. Uitgerust met een vastzetknop voor continue breekwerkzaamheden. Tevens in toeren regelbaar. Resulteert in bredere toepassingen voor breken. Makkelijk te bedienen functieschakelaar.
Número de artículo
Makita Hr5212c
Kruis.nl code: 320037
Makita code: HR5212C
Kruis.nl code: 320037
Makita code: HR5212C
Bestellen
€ 860.31
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 19,1 Joule |
| Type boorkop | SDS-Max |
| Max. toerental | 310 tpm |
| Max. aantal slagen | 2250 per minuut |
| Boren in beton | 52 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 599 x 140 x 287 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 11,9 kg |
| Softstart | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1510 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer "kunsstof", Zijhandgreep beugel 90, Zijhandgreep, Boren/beitelvet 100ml disp., Diepteaanslag, Reinigingsdoek
