Makita Bo6050j
Zwaarste en meest complete 150 mm excenter schuurmachine. Optimaal gebruikscomfort door softstart, constante elektronica en variabel toerental. Zeer trillingsarm dankzij het gebruik van een contragewicht. Groot toepassingsbereik op hout, metaal, kunststof etc. door keuze uit excentrisch en/ of roterend schuren. Zonder gereedschap eenvoudig de schuurzool verwisselen. Ergonomisch ontworpen handgreep met softgrip bekleding en slanke behuizing. Verbeterde, duurzame stofafzuiging direct aansluitbaar op alle Makita stofzuigers. Toepassingsknop voorzien van automatische vergrendeling. Voorzien van zoolbeschermer voor in hoeken en krappe ruimtes.
Número de artículo
Makita Bo6050j
Kruis.nl code: 607313
Makita code: BO6050J
Kruis.nl code: 607313
Makita code: BO6050J
Bestellen
€ 378.73
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Schuurcirkel | 55 mm |
| Schuurpapier | 150 mm |
| Afmeting schuurvoet | 150 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 750 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Handgreep 36mm, Schuurschijf K60 150 yellow (1 st), Schuurschijf K120 150 yellow (1 st), Schuurschijf K240 150 yellow (1 st), Beschermring, Stofafvoer in Mbox.

