Makita Bo5041k
Lichte handzame 125 mm excenter schuurmachine. Variabele elektrische toerenregeling voor het schuren van diverse materialen. Zeer goede schuurresultaten door dual action (roteren en oscilleren). 2-voudige handgreep, waarvan de greep aan de voorzijde 300 graden te draaien is. Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW.
Número de artículo
Makita Bo5041k
Kruis.nl code: 331541
Makita code: BO5041K
Kruis.nl code: 331541
Makita code: BO5041K
Bestellen
€ 162.53
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Koffer | Ja |
| Softstart | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 24000 opm |
| Schuurcirkel | 28 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Afmeting schuurvoet | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 300 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofbox papieren stofzak, Schuurschijf 125-120 in koffer.
