Makita M9204
Instapmodel: voor snel en grof schuurwerk. Lichte en handzame machine met softgrip. Externe stofafzuiging zonder gebruik van adapter mogelijk. De prijs staat in verhouding met het gebruik van versoberde materialen.
Número de artículo
Makita M9204
Kruis.nl code: 688306
Makita code: M9204
Kruis.nl code: 688306
Makita code: M9204
Bestellen
€ 83.85
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Softgrip | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 24000 opm |
| Schuurcirkel | 28 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 240 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Ring 25, Stofzakhouder, Stofzakadapter, Schuurschijf 125-120.
