Makita Bo6030j
Middelzware 150 mm excenter schuurmachine. Zeer trillingsarm dankzij het gebruik van een contragewicht. Directe stilstand van de schuurzool bij het uitschakelen van de motor. Zeer goede schuurresultaten door dual action (roteren en oscilleren). Instelbare schuursnelheid middels draaiknop.
Número de artículo
Makita Bo6030j
Kruis.nl code: 199878
Makita code: BO6030J
Kruis.nl code: 199878
Makita code: BO6030J
Bestellen
€ 220.23
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 75 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 20000 opm |
| Schuurpapier | 150 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 310 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang :BO6030J, Stofzak houder "papier", Schuurschijf K120 150 Red (1 st), Schuurzool "middel". In Makita Mbox nr.3.
