Makita 9558Hnrgk
Kleine, handzame 125 mm slijper. Uitgerust met heropstartbeveiliging. Het tandwielhuis is in 4 stappen 360° te draaien voor optimale bediening. Laag geluidsniveau. Optimale bescherming tegen stof dankzij labyrint afdichtingen en stofdichte schakelaar. Optimale levensduur door extra gecoate anker- en veldwikkelingen tegen binnendringend gruis.
Número de artículo
Makita 9558Hnrgk
Kruis.nl code: 876551
Makita code: 9558HNRGK
Kruis.nl code: 876551
Makita code: 9558HNRGK
Bestellen
€ 97.84
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 271 x 129 x 106 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Koffer | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 86 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 840 watt |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 11000 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Toerentalregeling | Nee |
| Spindel | 14 mm |
| Asblokkering | Ja |
| Herstart beveiliging | Ja |
| Softstart | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Handgreep M8, Nokkensleutel 35mm in koffer
