Makita 3710
Ideaal voor het frezen van diverse gelamineerde houtsoorten en fineerhout. Exact instelbare en vergrendelbare fijnafstelling van freesdiepte. De voetzool is tot 45° kantelbaar voor het frezen van vellingkanten. Goed zicht op werkstuk door transparante voet. Voorzien van soft grip voor meer controle en comfort.
Número de artículo
Makita 3710
Kruis.nl code: 336556
Makita code: 3712
Kruis.nl code: 336556
Makita code: 3712
Bestellen
€ 115.33
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | Doos |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 530 watt |
Frees kenmerken | |
| Onbelast toerental | 30000 tpm |
| Max. freesdiepte | 35 mm |
| Spantangdiameter | 6 mm |
| Asblokkering | Ja |



