Makita Rt0702c
Ideaal voor het frezen van diverse gelamineerde houtsoorten en fineerhout. Breed toepassingsbereik door variabel toerental. Hals en voet uit gegoten aluminium: uiterst licht en duurzaam. Exact instelbare en vergrendelbare fijnafstelling van freesdiepte. Met body-grip voor meer gebruikersgemak. Wordt standaard geleverd met een spantang voor 8 mm frezen. Efficiënt en simpel voetsluitsysteem.
Número de artículo
Makita Rt0702c
Kruis.nl code: 343624
Makita code: RT0702C
Kruis.nl code: 343624
Makita code: RT0702C
Bestellen
€ 176.66
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 89 x 89 x 200 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Nee |
| Softstart | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 710 watt |
Frees kenmerken | |
| Onbelast toerental | 30000 tpm |
| Max. freesdiepte | 35 mm |
| Spantangdiameter | 8 mm |
| Asblokkering | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang: Parallelgeleider RT0700C, Afzuigadapter, Kopieerring 10mm, Steeksleutel, Steeksleutel 13mm, Spantang 6mm, Spantang 8mm
