Makita Jn1601
Lichte knabbelschaar met een max. capaciteit van 1,6 mm in staal. Door 360° draaibare matrijs uitermate geschikt voor damwand- en profielplaten. Snijden van trapezium profiel mogelijk door extra lange matrijs. Toegestane knipdikte meetbaar door meetsleuf. Minder afval en nabewerking doordat de knipzijden vlak blijven.
Número de artículo
Makita Jn1601
Kruis.nl code: 711221
Makita code: JN1601
Kruis.nl code: 711221
Makita code: JN1601
Bestellen
€ 350.90
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 261 x 75 x 177 mm |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | nee |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 83 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 550 watt |
Schaar kenmerken | |
| Aantal slagen | 2200 per min. |
| Binnenkant rand | 45 mm |
| Buitenkant rand | 50 mm |
| Cap. in staal | 1,6 mm |
| Cap. in rvs | 1,2 mm |
| Cap. in aluminium | 2,5 mm |
| Aantal snijbewegingen | 2200 min |
Bijzonderheden
Leveromvang: Stempel, Matrijs, Inbussleutel, Steeksleutel 32mm
