Makita Jn3201j
Zwaarste uitvoering met een capaciteit van maar liefst 3,2 mm in staal. Hoog werkcomfort dankzij uniek ontwerp aan behuizing. Zeer handzaam. Toegestane knipdikte meetbaar door meetsleuf. Minder afval en nabewerking doordat de knipzijden vlak blijven. Dankzij het nieuwe ontwerp is het motorhuis beter beveiligd tegen eventuele verspaning.
Número de artículo
Makita Jn3201j
Kruis.nl code: 777916
Makita code: JN3201J
Kruis.nl code: 777916
Makita code: JN3201J
Bestellen
€ 485.21
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 225 x 90 x 254 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 81 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 710 watt |
Schaar kenmerken | |
| Binnenkant rand | 120 mm |
| Buitenkant rand | 128 mm |
| Cap. in staal | 3,2 mm |
| Cap. in aluminium | 3,5 mm |
| Aantal snijbewegingen | 1300 min |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.2, Haaksleutel 50mm, Inbussleutel 3,0mm
