Makita Pj7000
Sterke lamellenfrees met uitgebreide instelmogelijkheden. 6 instelbare freesdieptes: 0 [8,0 mm] - 10 [10 mm] - 20 [12,3 mm] - S [13 mm] - D [14,7 mm] - MAX [20 mm]. Maximale duurzaamheid door aluminium behuizing en gehard stalen tandwielaandrijving. Ook geschikt voor langs de plint of muur zagen van parket e.d. Externe stofafzuiging mogelijk.
Número de artículo
Makita Pj7000
Kruis.nl code: 711031
Makita code: PJ7000
Kruis.nl code: 711031
Makita code: PJ7000
Bestellen
€ 297.66
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 360 x 130 x 138 mm |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 590 watt |
Frees kenmerken | |
| Onbelast toerental | 10000 tpm |
| Max. freesdiepte | 4 mm |
| Asblokkering | Ja |

