Makita Js1602
Plaatschaar met een capaciteit van 1,6 mm in staal. Kort draaiende machine met een snijradius van 30 mm!. Extreem lichtgewicht, slechts 1,6 kg. Comfortabeler doorwerken zonder moe te worden. Hoog werkcomfort dankzij uniek ontwerp aan behuizing. Zeer handzaam. Eenvoudig vervangbare snijmessen met 8 snijkanten. Goede handbescherming tegen opkrullend plaatmateriaal. Niet verspanend dus geen materiaalverlies. Voorzien van inschakelbeveiliging. Eenvoudig hanteerbare lepelschakelaar.
Número de artículo
Makita Js1602
Kruis.nl code: 363870
Makita code: JS1602
Kruis.nl code: 363870
Makita code: JS1602
Bestellen
€ 329.12
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 255 x 74 x 146 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 79 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 380 watt |
Schaar kenmerken | |
| Min. snijradius | 30 mm |
| Cap. in staal | 1,6 mm |
| Cap. in aluminium | 2,5 mm |
| Aantal snijbewegingen | 4000 min |
Bijzonderheden
Leveromvang: Schaarmessen set, Inbussleutel 3,0mm
