Makita Js3201j
Meest krachtige plaatschaar met een capaciteit van 3,2 mm in staal. Langs 4 zijden te gebruiken schaarmessen. Goede handbescherming tegen opkrullend plaatmateriaal. Eenvoudige eenhandshandbediening door beugelhandgreep. Voorzien van ergonomische handgreep voor meer werkcomfort. Dikte van plaatmateriaal meetbaar door meetsleuf.
Número de artículo
Makita Js3201j
Kruis.nl code: 195650
Makita code: JS3201J
Kruis.nl code: 195650
Makita code: JS3201J
Bestellen
€ 439.23
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 213 x 90 x 239 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 81 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 710 watt |
Schaar kenmerken | |
| Min. snijradius | 50 mm |
| Cap. in staal | 3,2 mm |
| Cap. in aluminium | 4,0 mm |
| Aantal snijbewegingen | 1600 min |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.2, Schaarmessen set, Voelermaat, Inbussleutel 4,0mm
