Makita Gd0601
Optimale bescherming tegen stof dankzij labyrint afdichtingen en stofdichte schakelaar. Smalle behuizing voor eenvoudig hanteren. Voorzien van anti-slip rubber voor gripvast werken. Hals uit gegoten aluminium: uiterst licht en duurzaam. Past dankzij Eurohals in boorstandaard.
Número de artículo
Makita Gd0601
Kruis.nl code: 143678
Makita code: GD0601
Kruis.nl code: 143678
Makita code: GD0601
Bestellen
€ 153.79
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 359 x 82 x 82 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 75 dB(A) |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 25000 tpm |
| Schijfdiameter | 38 mm |
| Spantang | 6 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 400 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Steeksleutel 13mm
