Makita Gd0810c
Gelijk aan model GD0800C, echter met een lager toerental voor grotere slijpmiddelen of borstels. Geschikt voor optionele accessoires tot 50 mm. Professionele rechte slijper met gepatenteerd . SJS-systeem. voor maximale duurzaamheid. Slijper heeft optimale bescherming tegen stof: labyrint afdichtingen voor bij de overbrenging, tussen de overbrenging en het motorhuis, en achter het motorhuis. Daarnaast stofdichte lagers en O-ring afdichting in de overbrenging. Past dankzij Eurohals in boorstandaard. Softstart voor een rustige aanloop. Behoud van kracht door constante elektronica. Handzaam en trillingvrij met volledige grip. Ook 8 mm aan te sluiten met optioneel verkrijgbare 8 mm spantangset .192988-9. Ook in bankschroef te klemmen met optioneel accessoire 193141-0.
Número de artículo
Makita Gd0810c
Kruis.nl code: 138258
Makita code: GD0810C
Kruis.nl code: 138258
Makita code: GD0810C
Bestellen
€ 294.03
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 371 x 75 x 75 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 79 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 7000 tpm |
| Schijfdiameter | 50 mm |
| Spantang | 6 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 750 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Steeksleutel 19mm, Steeksleutel 13mm, Spantangset 6mm
