Makita 9237Cb
Zwaarste schuur- en poetsmachine met hoog en laag toerental. Comfortabel werken door grote beugelhandgreep. Schuren, poetsen en polijsten van diverse materialen. Robuust en duurzaam dankzij stootbumpers voorkant en stofkap voor ventilatiegaten. Instelbare schuursnelheid met behoud van kracht door constante elektronica. Bevestiging van diverse schuur- en poetsaccessoires middels wartel- of velcrobevestiging. Standaard uitgerust met rubberen tandwielhuiskap. Hiermee wordt het per ongeluk blokkeren van de blokkeerknop en daardoor onnodig beschadigen van het werkstuk voorkomen.
Número de artículo
Makita 9237Cb
Kruis.nl code: 280238
Makita code: 9237CB
Kruis.nl code: 280238
Makita code: 9237CB
Bestellen
€ 269.83
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 431 x 198 x 187 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Schuurpapier | 180 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1200 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Uitpoetsschijf, Beugelhandgreep, Inbussleutel 6,0mm, Centreerbus

