Makita Kp0810k
Ideaal voor het schaven van sponningen tot 25 mm. Zware bouwschaaf met een motorvermogen van 850 Watt. Maximaal 4,0 mm in een keer afnemen (alleen bij sponning schaven of kanten breken). Spaanafvoer naar beide zijden mogelijk. Parkeersteun op de zool beschermt schaafbeitels en werkstuk.
Número de artículo
Makita Kp0810k
Kruis.nl code: 265671
Makita code: KP0810K
Kruis.nl code: 265671
Makita code: KP0810K
Bestellen
€ 267.41
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 296 x 167 x 177 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 88 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 850 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Max. spaanafname | 4 mm |
| Max. sponningsdiepte | 25 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Breedtegeleider, Schaafbeitel afstelmal, Diepteaanslag, Dopsleutel 9mm, Langsgeleiderhouder

