Makita Hk1820
Snel verwijderen van tegels, plavuizen en mortelresten. Stiller maar toch krachtiger met 8% meer vermogen dan zijn voorganger (HK1810). Laagste vibratiewaarde in z´n klasse door anti vibratie achterhandgreep. Breed toepassingsbereik door variabel toerental. Grote wendbaarheid door compacte afmetingen en laag gewicht. Voor zowel links-als rechtshandigen goed geplaatste vastzetknop op bovenzijde van de achterhandgreep. Ook verkrijgbaar met verlengstuk voor het ergonomisch breken van (vloer-)tegels.
Número de artículo
Makita Hk1820
Kruis.nl code: 175694
Makita code: HK1820
Kruis.nl code: 175694
Makita code: HK1820
Bestellen
€ 448.91
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 3,1 Joule |
| Beitelstand | ja |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. aantal slagen | 3200 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 351 x 102 x 203 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 3,4 kg |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 550 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Puntbeitel 250mm SDS-PLUS, Koudbeitel 20x250mm SDS-PLUS, Tegelbeitel 60x250mm SDS-PLUS, Koffer, Anti-stekerontkoppelaar
