Makita 6844
Schroeft met 3000 min-1, daardoor bij uitstek geschikt voor bevestigen van gips op hout. Kan ook in metalstuds schroeven; maar let op: minimale schroeflengte is 45 mm!. Al vanaf 16 mm vanaf de wand schroeven waardoor perfect inzetbaar bij schroefwerk in hoeken. Seriematig werken met diepte-instelling. Links/rechts verwisselbare riemclip. Verlengstuk verkrijgbaar voor ergonomisch schroeven in vloeren en plafonds (artikelnummer 194500-1). Neus schuift niet weg dankzij antislip voorziening.
Número de artículo
Makita 6844
Kruis.nl code: 525733
Makita code: 6844
Kruis.nl code: 525733
Makita code: 6844
Bestellen
€ 324.28
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 400 x 75 x 243 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 3 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 81 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 470 watt |
Schroevendraaier kenmerken | |
| Toerental | 3000 tpm |
| Aansluiting/opname | 1/4 |
| Automatische aanvoer | Ja |
| Max. dikte schroeven | 4,2 mm |
| Max. lengte schroeven | 55 mm |
| Diepte instelling | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang: Draaghaak, Koffer, Schroefbit PH2x177x5mm (2 st)




