Makita 9031
Voor schuren op moeilijk bereikbare plaatsen. Bewerken van metaal, glas, keramiek, kunststoffen en hout middels instelbare bandsnelheid. Bandwissel en instellingen zonder gereedschap. Externe stofafzuiging mogelijk.
Número de artículo
Makita 9031
Kruis.nl code: 711146
Makita code: 9031
Kruis.nl code: 711146
Makita code: 9031
Bestellen
€ 257.73
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 380 x 170 x 90 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,1 kg |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 1000 opm |
| Schuurpapier | 30 x 533 mm |
| Band centrering | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 550 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Handgreep M8, Schuurband K40 30x533 Red (2 st), Schuurband K60 30x533 Red (2 st), Schuurband K80 30x533 Red (2 st), Schuurband K100 30x533 Red (2 st), Schuurband K120 30x533 Red (2 st).

