Makita 2012Nb
Compact en relatief licht in gewicht, daardoor gemakkelijk te verplaatsten. Voorzien van sterke en stille 1650 Watt motor. Voor een strak resultaat zijn de aandrijfrollen met een hoogwaardig kunststof bekleed. Door inklapbare diepteknop gemakkelijker op te bergen en te transporteren. Nauwkeurig werken door fijn-indicatie op diepteknop.
Número de artículo
Makita 2012Nb
Kruis.nl code: 711042
Makita code: 2012NB
Kruis.nl code: 711042
Makita code: 2012NB
Bestellen
€ 740.52
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Transporte especial
Este artículo se enviará por transporte especial. Sólo entregamos en los Países Bajos.
Enviado gratis
Los gastos de transporte de este producto ascienden a 65.00 euros. Sólo es posible el transporte dentro de los Países Bajos.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 483 x 771 x 401 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 28,1 kg |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 86 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1650 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 8500 tpm |
| Max. spaanafname | 3 mm |
| Schaafbreedte | 304 mm |
| Aanvoersnelheid | 8,5 m/min |
| Max. vandiktecapaciteit | 155 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Contactsleutel, HSS wisselbeitels 306mm, Dopsleutel 9mm, Gereedschapsbakje, Inbussleutel, Spaanafvoer 75x67mm

