Makita 9046
Met zowel klem- als klittenband bevestiging (Velcro). Zwaarste vlakschuurmachine met de grootste afnamecapaciteit door 5 mm schuuruitslag. Nagenoeg trillingvrij door dempingsysteem. Uitstekende stofafzuiging door de zool.
Número de artículo
Makita 9046
Kruis.nl code: 711206
Makita code: 9046
Kruis.nl code: 711206
Makita code: 9046
Bestellen
€ 257.73
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 283 x 115 x 219 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 3,1 kg |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 12000 opm |
| Schuurcirkel | 5,0 mm |
| Schuurpapier | 115 x 280 mm |
| Afmeting schuurvoet | 115 x 228 mm |
| Klittenband zool | Ja |
| Klembevestiging | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 600 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofzak houder "papier", Schuurvel K60 115X280 Red G. (2 st), Schuurvel K100 115X280 Red G. (2 st), Schuurvel K150 115X280 Red G. (2 st).
